Vodácké kempy a tábořiště na Lužnici, Otavě a Sázavě

Na přiložených mapách naleznete vodácké kempy a tábořiště na LužniciOtavě a Sázavě. Po rozkliknutí značky kempu najdete základní údaje o každém kempu či tábořišti, dále si můžete prohlédnout i obrázky vodáckých kempů a tábořišť nafocené z letadla. U některých kempů a tábořišť ve větších městech nabízí naše půjčovna lodí i pohled z ptačí perspektivy, kde si můžete prohlédnout kempy i tábořiště ze čtyř stran. Na dalších mapách naleznete i seznam všech zmiňovaných vodáckých kempů a tábořišť na LužniciOtavě a Sázavě.

Lužnice

Na mapě naleznete všechny vodácké kempy a tábořiště na Lužnici od Suchdola nad Lužnicí až po její soutok s Vltavou. U některých kempů v Táboře, Veselí nad Lužnicí a Soběslavi nabízíme i pohled z ptačí perspektivy. Na další mapě najdete i seznam všech zmiňovaných kempů a tábořišť na Lužnici.

Otava

Na mapě naleznete všechny vodácké kempy a tábořiště na Otavě od Rejštejna až po její soutok s Vltavou. U některých kempů ve Strakonicích a Písku nabízíme i pohled z ptačí perspektivy. Na další mapě najdete i seznam všech zmiňovaných kempů a tábořišť na Otavě.

Sázava

Na mapě naleznete všechny vodácké kempy a tábořiště na Sázavě od Havlíčkova Brodu až po její soutok s Vltavou. Na další mapě najdete i seznam všech zmiňovaných vodáckých kempů a tábořišť na Sázavě.