Doprava


Půjčovna lodí - doprava
Půjčovna lodí - doprava lodí

Naše půjčovna lodí zajišťuje přepravu půjčovaných kánoí a případně až 6 osob na místo vyplutí a z cíle plavby. Cena dopravy na řeku Lužnici je stanovena 7,– Kč/km. Pro VltavuOtavuSázavu a ostatní řeky jsou ceny za dopravu smluvní. Každá doprava je naceněna individuálně v závislosti na množství zapůjčených kánoí a délce plavby. Podaří-li se nám spojit dopravu dvěma a více skupinám, poskytujeme slevu na dopravném.

Najednou můžeme přepravit až 15 kánoí. Cena odvozu většího množství kánoí se upraví po vzájemné domluvě. Dopravné je spočítáno z místa firmy, což je Tábor (předměstí), na místo určení a zpět.


Před několika lety jsme rozšířili naši nabídku služeb o autobusovou dopravu firmy Zeman. Naše spolupráce funguje po celou dobu ke spokojenosti všech stran. Pro naše zákazníky zajistíme přepravu většího množství osob a bagáže 15-místným případně 19-místným mikrobusem, v obou mikrobusech je navíc cca. 5 míst ke stání. Pro velké skupiny zajistíme Karosu, resp. 55-místný autobus značky Renault.

Mikrobus 19 míst
Autobus Karosa
Mikrobus 14 míst
Autobus Mercedes

Pro názornost uvádíme cenu za převoz kánoí, bagáže a vodáků z Veselí nad Lužnicí do Tábora: 15-místný mikrobus 1000,– Kč + 21% DPH, 19-místný mikrobus 1200,– Kč + 21% DPH. Tyto ceny platily v roce 2017, pokud nedojde k výraznému navýšení ceny pohonných hmot, měly by zůstat stejné i v roce 2018.

Vodákům, kteří chtějí splouvat řeku „na lehko“, zajistíme doprovodné vozidlo pro převoz bagáže z kempu do kempu. Cena za tuto službu je řešena individuálně a je odvislá od řeky, kterou hodláte sjíždět. Např. na Lužnici by byla cena 900,–Kč/den.