Jak postupovat při objednávce lodí?

Nezávazná poptávka, po níž následuje objednávka

Naši půjčovnu lodí můžete kontaktovat telefonicky, zaslat nám nezávaznou poptávku emailem nebo prostřednictvím rezervačního formuláře. Máme-li požadované vybavení v uvedeném termínu volné, zašleme Vám cenovou kalkulaci. Pokud budete s kalkulací souhlasit, předběžně Vám vybavení zarezervujeme a zašleme Vám emailem Půjčovní řád a Potvrzení o rezervaci, kde bude Vaše objednávka vyčíslena (materiál včetně přepokládané dopravy a případného připojištění) a uvedena doba splatnosti. Na zarezervované lodě a vodácké vybavení obvykle požadujeme zálohu ve výši 50% z ceny půjčovného (tj. bez dopravy a připojištění). Zálohu je možné je možné zaslat na účet, složenkou nebo zaplatit v hotovosti. Zaplacením zálohy je Vaše rezervace potvrzena a Vy o tom budete vyrozuměni. Nebude-li dodržena doba splatnosti, rezervace bude stornována a lodě budou uvolněny dalším zájemcům.

Zasíláte-li nám nezávaznou poptávku, nemusíte vyplňovat veškeré detaily, postačí nám, když uvedete termín výpůjčky, počet kánoí a vybavení, předpokládané místo počátku a ukončení plavby, a email.

V objednávce prosím udávejte: termín výpůjčky (uveďte i přibližný čas pro převzetí lodí), počet kánoí, pádel, barelů a vest (i velikost), dopravu (uveďte předpokládané místo pro převzetí, případně i navrácení lodí), jméno a příjmení, kontaktní adresu, mobil, e-mail. Jste-li stálý zákazník, připište nám do poznámky, kolikrát jste s námi již byli na vodě, abychom Vám slevu po ověření zahrnuli do naší kalkulace.

I po zaplacení zálohy je možno objednávku měnit či doplňovat. Pokud se výrazně nemění počet lodí či dní, záloha zůstává v původní výši. Při předávání materiálu sepíšeme Smlouvu o pronájmu, dohodneme dobu a způsob navrácení, provedeme fakturaci včetně předpokládané dopravy, odečteme zálohu, započítáme slevy, případné storno a celá objednávka se hotově zaplatí. Pokud je termín vypůjčení kratší než týden ode dne objednání, zálohu nevyžadujeme. Cena za půjčovné i dopravu se zaplatí při podpisu smlouvy při předání lodí. 

Objednávka – rezervace

Pokud je Vám z našich stránek všechno jasné, nebo jste-li náš stálý zákazník, můžete si lodě s příslušenstvím rovnou objednat po telefonu, emailem či prostřednictvím rezervačního formuláře. Celý postup se tím zkrátí a my Vám rovnou zašleme Potvrzení o rezervaci, máme-li volné lodě.


Rada pro nové zákazníky. Naším cílem je Vaše spokojenost. Vždy se snažíme Vašim požadavkům vyhovět v maximální možné míře. Tím ale vzniká celá řada variant odvislých od Vašich požadavků a našich možností. Abyste se při písemné objednávce mohli v množství standardních i nadstandardních služeb snáze orientovat, doporučujeme Vám telefonický kontakt.