Půjčovna lodí Lužnice

Nabídka služeb

Půjčovna lodí Lužnice nabízí k zapůjčení plastové kánoe Vydra, 2-Samba, Tukan, 3-Samba, nafukovací kánoe Baraka a Pálava, kajaky Bert, rafty Colorado 6-míst, paddleboardy i kompletní vodácké vybavení – pádla, barely, plovací vesty, záchranné vesty pro děti, helmy, přídavné sedačky do kánoí Samba, atd. Všechny kánoe jsou vybaveny koníčkovacím lanem a houbou.

Naše půjčovna lodí zajistí vícedenní vodácké výlety na Lužnici a Nežárku, dále nabízí vodákům i jednodenní a dvoudenní výlety mezi Táborem a Bechyní, a ze Suchdola nad Lužnicí po Staré řece či Nové řece. Vodákům poradíme s plánováním vodácké trasy či výletu na řece Lužnici. Dále podáme aktuální informace o jezech, vodáckých kempech a tábořištích na Lužnici.

Slevy a připojištění

Poskytujeme slevy množstevní, věrnostní, studentské (ISIC karty) a pro školy. Slevy je možné sčítat až do výše 20%. Vodákům dále nabízíme i možnost připojistit si lodě proti krádeži a poškození. Pro zabezpečení lodí půjčujeme ocelové lanko se zámkem.

Půjčovna lodí Lužnice - vodácká mapa

Doprava na Lužnici

Půjčovna lodí Lužnice dopraví lodě i vodáky po celém toku Lužnice od Suchdola přes Majdalenu, Lužnici, Vlkov, Mláku, Jemčinu, Hamr, Veselí nad Lužnicí, Dráchov, Soběslav, Tábor, Roudnou, Lužničanku (Bečice), Dobronice a Bechyni až po soutok s Vltavou. Pro větší skupiny zajistíme autobus nebo 20-místný minibus. Jsme flexibilní, pokud je nepříznivý vodní stav, jsme schopni zavézt lodě na jiný úsek Lužnice, který je sjízdný, nebo můžeme lodě zavézt lodě na jinou sjízdnou řeku.

Sjízdnost Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice sdělí informace o aktuálním stavu vody na Lužnici a o sjízdnosti Lužnice. Na mapce Lužnice naleznete všechny důležité vodočty na Lužnici, podle kterých se určuje sjízdnost na jednotlivých úsecích řeky. Najdete zde i limity sjízdnosti u vybraných úseků Lužnice.

Další vodácké služby

Našim vodákům poskytneme mapku sjížděného úseku Lužnice. Pro vodáky, kteří chtějí sjíždět řeku na lehko, zajistíme i převoz bagáže mezi kempy. Dále nabízíme i možnost parkování v areálu půjčovny zdarma. Vodákům, kteří s sebou nechtějí vozit prázdné batohy, nabízíme jejich uskladnění zcela zdarma.

Objednávka lodí na Lužnici

V přehledném rezervačním formuláři si můžete objednat nebo poptat kánoe, kajaky, rafty a další vodácké vybavení na řeku Lužnici. Lodě si samozřejmě můžete objednat i po telefonu nebo emailem.

Půjčovna lodí Lužnice - sjízdnost